18 februari

10:30
13:00
Drömlek
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
12:15
Silent Disco
Tranemo, Tranängskolan
Skolföreställning

19 februari

10:30
12:00
Drömlek
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
10:30
12:15
Silent Disco
Tranemo, Tranängskolan
Skolföreställning

20 februari

10:30
12:00
Drömlek
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
10:30
12:15
Silent Disco
Tranemo, Länghemskolan
Skolföreställning

21 februari

10:30
12
15
Silent Disco
Tranemo, Daltorpskolan
Skolföreställning

25 februari

10:30
12:00
Drömlek
Trollhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
09:30
10:45
12:30
Silent Disco
Lessebo, Lesseboskolan
Skolföreställning

26 februari

10:30
12:00
Drömlek
Trollhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
9.40
12.25
Djungelfeber
Borås, Sandgärdsskolan
Skolföreställning
09:30
10:45
12:30
Silent Disco
Kosta, Lustigkulla
Skolföreställning

27 februari

10:30
12:00
Drömlek
Trollhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
10:45
12:30
Djungelfeber
Borås, Sandgärdsskolan
Skolföreställning
09:30
10:45
12:30
Silent Disco
Lessebo, Lessboskolan
Skolföreställning

28 februari

9.30
Välkommen
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
10:30
12:30
Djungelfeber
Borås, Sandgärdsskolan
Skolföreställning
09:30
10:45
Silent Disco
Skruv, Björkskolan
Skolföreställning

29 februari

11:00
Välkommen
Borås (Lördagsbarn), Regionteater Väst
Köp biljett

3 mars

10:30
12:00
Drömlek
Trollhättan, N3
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10.00
12.00
Djungelfeber
Herrljunga, Altorpsskolan
Skolföreställning
09:30
10:35
11:50
Silent Disco
Hovmantorp, Kvarndammskolan
Skolföreställning

4 mars

10:30
12:00
Drömlek
Trollhättan, N3
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Färgelanda, Allhem
Skolföreställning
10:00
12:00
Djungelfeber
Herrljunga, Altorpsskolan
Skolföreställning
09:30
10:30
12:30
Silent Disco
Växsjö, Elin Wägnerskolan
Skolföreställning

5 mars

10:30
12:00
Drömlek
Trollhättan, N3
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Färgelanda, Allhem
Skolföreställning
10:00
12:00
Djungelfeber
Herrljunga, Altorpsskolan
Skolföreställning
09:30
10:25
11:20
Silent Disco
Växjö, Östra Lugnets Skola
Skolföreställning

6 mars

9.30
Välkommen
Färgelanda, Allhem
Skolföreställning
10:00
12:00
Djungelfeber
Herrljunga, Altorpsskolan
Skolföreställning
09:30
10:40
11:50
Silent Disco
Hovmantorp, Kvarndammskolan
Skolföreställning

9 mars

10:00
12:00
Djungelfeber
Färgelanda, Valboskolan
Skolföreställning

10 mars

10:00
11:45
Drömlek
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Trollhättan, N3
Skolföreställning
10:00
12:00
Djungelfeber
Färgelanda, Valboskolan
Skolföreställning

11 mars

10:00
11:45
Drömlek
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Trollhättan, N3
Skolföreställning

12 mars

10:30
12:00
Drömlek
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Trollhättan, N3
Skolföreställning

13 mars

10.00
12.00
Från Ö till Ö
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Trollhättan, N3
Skolföreställning
11:00
13:00
Djungelfeber
Färgelanda, Valboskolan
Skolföreställning

16 mars

9:30
13:15
Djungelfeber
Uddevalla, Norgården
Skolföreställning
11:30
Silent Disco
Ödsmål, Ekenässkolan
Skolföreställning

17 mars

10:30
12:00
Drömlek
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Trollhättan, N3
Skolföreställning
10:00
13:05
Djungelfeber
Uddevalla, Norgården
Skolföreställning
10:00
11:15
Silent Disco
Stenungsund, Hallerna skola
Skolföreställning
10:00
12:30
Silent Disco
Göteborg/Torslanda, Skutehagens skola
Skolföreställning

18 mars

10:30
12:00
Drömlek
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Trollhättan, N3
Skolföreställning
10:40
13:00
Djungelfeber
Uddevalla, Norgården
Skolföreställning
10:00
11:15
Silent Disco
Stenungsund, Kopperskolan
Skolföreställning
10:00
12:30
Silent Disco
Göteborg/Torslanda, Skutehagens skola
Skolföreställning

19 mars

10:30
12:00
Drömlek
Uddevalla , Regionteater Väst
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Trollhättan, N3
Skolföreställning
9:30
Djungelfeber
Uddevalla, Norgården
Skolföreställning
10:00
11:15
Silent Disco
Stenungsund, Kristinedalskolan
Skolföreställning
10:00
12:30
Silent Disco
Göteborg/Bergsjön, Gärdmosseskolan
Skolföreställning

20 mars

10.00
12.00
Från Ö till Ö
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
10:00
11:15
Silent Disco
Stenungsund, Montessoriskola
Skolföreställning
10:00
12:30
Silent Disco
Göteborg/Bergsjön, Gärdmosseskolan
Skolföreställning

23 mars

11:30
Silent Disco
Jörlanda, Jörlandaskolan
Skolföreställning

24 mars

9.30
11.30
Välkommen
Munkedal, Kulturhuset
Skolföreställning
10:00
11:15
Silent Disco
Stenungsund, Kyrkenorumskola
Skolföreställning
10:00
12:30
Silent Disco
Göteborg/Biskopsgården, Sjumilaskolan
Skolföreställning

25 mars

9.30
11.30
Från Ö till Ö
Göteborg, Stora Teatern
Köp biljett
9.30
11.30
Välkommen
Munkedal, Kulturhuset
Skolföreställning
10:00
12:45
Djungelfeber
Uddevalla, Sommarhemsskolan
Skolföreställning
10:00
11:15
Silent Disco
Stenungsund, Spekerödskolan
Skolföreställning
10:00
12:30
Silent Disco
Göteborg/Biskopsgården, Sjumilaskolan
Skolföreställning

26 mars

9.30
11.30
Välkommen
Munkedal, Kulturhuset
Skolföreställning
10:35
12:45
Djungelfeber
Uddevalla, Sommarhemsskolan
Skolföreställning
10:00
11:15
Silent Disco
Stora Höga, Stora Högaskolan
Skolföreställning

28 mars

11:00
Välkommen
Uddevalla, Regionteater Väst
Köp biljett

30 mars

9.45
11.45
Välkommen
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning

31 mars

9.45
11.45
Välkommen
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10:00
12:00
Djungelfeber
Borås, Bodaskolan
Skolföreställning
09:30
Sex
Göteborg, Göteborgs Konserthus
Skolföreställning
11:00
Sex
Göteborg, Göteborgs Konserthus
Skolföreställning

1 april

9.45
11.45
Välkommen
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10.00
12:00
Djungelfeber
Borås, Bodaskolan
Skolföreställning
09:30
Sex
Göteborg, Göteborgs Konserthus
Skolföreställning
11:00
Sex
Göteborg, Göteborgs Konserthus
Skolföreställning

2 april

9.45
11.45
Välkommen
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10:00
12:00
Djungelfeber
Borås, Bodaskolan
Skolföreställning
09:30
Sex
Göteborg, Göteborgs Konserthus
Skolföreställning
11:00
Sex
Göteborg, Göteborgs Konserthus
Skolföreställning

3 april

9:30
Sex
Göteborg, Göteborgs Konserthus
Skolföreställning
10:00
Djungelfeber
Borås, Bodaskolan
Skolföreställning
18:00
Sex
Göteborg, Göteborgs Konserthus
Köp biljett
11:00
Sex
Göteborg, Göteborgs Konserthus
Skolföreställning

14 april

Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning

15 april

10:30
12:00
Drömlek
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning

16 april

10:30
12:00
Drömlek
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning

20 april

10:30
12:00
Sex
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
10:30
14:00
Silent Disco
Falköping, Thorén framtid/Central
Skolföreställning

21 april

Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trollhättan, N3
Skolföreställning
10:00
14:00
Silent Disco
Falköping, Broddetorp/Gudhem
Skolföreställning

22 april

10:30
12:00
Sex
Borås, Regionteater Väst
Skolföreställning
Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trollhättan, N3
Skolföreställning
17:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
10:00
13:40
Silent Disco
Falköping, Kinnarp/Åsarp
Skolföreställning

23 april

Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
Djungelfeber
Munkdal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trollhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Lilla Edet, Strömshallen
Skolföreställning
10:00
13:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
Skolföreställning
10:00
14:00
Silent Disco
Falköping, Odensberg/Floby
Skolföreställning

24 april

Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trolllhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Lilla Edet, Strömshallen
Skolföreställning
10:00
13:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
Skolföreställning
10:00
Silent Disco
Falköping, Vartofta
Skolföreställning

27 april

9.30
11.30
Välkommen
Lilla Edet, Strömshallen
Skolföreställning
10:00
13:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
Skolföreställning

28 april

10:30
12:00
Drömlek
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trollhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Lilla Edet, Strömshallen
Skolföreställning
10:00
13:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
Skolföreställning

29 april

10:30
12:00
Drömlek
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trollhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Lilla Edet, Strömshallen
Skolföreställning
10:00
13:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
Skolföreställning

30 april

10:30
12:00
Drömlek
Uddevalla, Regionteater Väst
Skolföreställning

11 maj

11:45
Silent Disco
Falköping, Mösseberg
Skolföreställning

12 maj

10:00
11:45
Silent Disco
Falköping, Mösseberg
Skolföreställning

13 maj

10:00
11:45
Silent Disco
Falköping, Gustaf Dahlén
Skolföreställning

14 maj

10:00
11:45
Silent Disco
Falköping, Kyrkerör
Skolföreställning

15 maj

10:00
11:45
Silent Disco
Falköping, Kyrkerör
Skolföreställning

3 juni

14:00
15:15
17:30
Silent Disco
Göteborg, Stora Teatern (West Pride 2020)

4 juni

14:00
15:15
17:30
Silent Disco
Göteborg, Stora Teatern (West Pride 2020)