8 april

19.00
Peter och Janne gör slut
Alingsås, Nolbygårdens Ekocafé, Hus till Hus – INSTÄLLT

14 april

Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning

20 april

10:30
12:00
Sex
Borås, Regionteater Väst - INSTÄLLD
Skolföreställning
10:30
14:00
Silent Disco
Falköping, Thorén framtid/Central
Skolföreställning

21 april

Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trollhättan, N3
Skolföreställning
10:00
14:00
Silent Disco
Falköping, Broddetorp/Gudhem
Skolföreställning

22 april

10:30
12:00
Sex
Borås, Regionteater Väst - INSTÄLLD
Skolföreställning
Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trollhättan, N3
Skolföreställning
17:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
10:00
13:40
Silent Disco
Falköping, Kinnarp/Åsarp
Skolföreställning

23 april

Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
Djungelfeber
Munkdal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trollhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Lilla Edet, Strömshallen
Skolföreställning
10:00
13:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
Skolföreställning
10:00
14:00
Silent Disco
Falköping, Odensberg/Floby
Skolföreställning

24 april

Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
Djungelfeber
Munkedal, Kungsmarksskolan
Skolföreställning
10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trolllhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Lilla Edet, Strömshallen
Skolföreställning
10:00
13:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
Skolföreställning
10:00
Silent Disco
Falköping, Vartofta
Skolföreställning

27 april

9.30
11.30
Välkommen
Lilla Edet, Strömshallen
Skolföreställning
10:00
13:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
Skolföreställning

28 april

10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trollhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Lilla Edet, Strömshallen
Skolföreställning
10:00
13:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
Skolföreställning

29 april

10.00
12.00
Från Ö till Ö
Trollhättan, N3
Skolföreställning
9.30
11.30
Välkommen
Lilla Edet, Strömshallen
Skolföreställning
10:00
13:30
Magnet
Göteborg, Humanisten (Vetenskapsfestivalen 2020)
Skolföreställning

11 maj

11:45
Silent Disco
Falköping, Mösseberg
Skolföreställning

12 maj

10:00
11:45
Silent Disco
Falköping, Mösseberg
Skolföreställning

13 maj

10:00
11:45
Silent Disco
Falköping, Gustaf Dahlén
Skolföreställning
10.00
11.45
Hopp och hinder
Helsingborg, Helsingborgs stadsteater (BIBU 2020)
Köp biljett

14 maj

10:00
11:45
Silent Disco
Falköping, Kyrkerör
Skolföreställning
13.00
18.30
Hopp och hinder
Helsingborg, Helsingborgs stadsteater (BIBU 2020)
Köp biljett

15 maj

10:00
11:45
Silent Disco
Falköping, Kyrkerör
Skolföreställning
9.30
11.15
Hopp och hinder
Helsingborg, Helsingborgs stadsteater (BIBU 2020)
Köp biljett

3 juni

14:00
15:15
17:30
Silent Disco
Göteborg, Stora Teatern (West Pride 2020)

4 juni

14:00
15:15
17:30
Silent Disco
Göteborg, Stora Teatern (West Pride 2020)